Yhteystiedot

Henri Ahlqvist, toiminnanjohtaja
p. 040 775 6581
henri.ahlqvist(at)limowa.fi

LIMOWA ry:n hallitus

Puheenjohtaja:

Jussi-Pekka Hoskari,Liiketoimintajohtaja, Transval Teollisuuspalvelut, p. 041 439 2443
jussi-pekka.hoskari(at)transval.fi

Varapuheenjohtaja: 

Jukka Viinikainen, Toimitusjohtaja, Rocla Solutions Oy, p. 0400 452 447, jukka.viinikainen(at)rocla.com

Hallituksen jäsenet:

Jyrki Kemppainen, Asiakkuuspäällikkö, BusinessOulu, kauppa ja palvelut, matkailu ja logistiikka, p. 044 499 3296, jyrki.kemppainen(at)businessoulu.com

Heikki Lahtinen, Toimitusjohtaja, Ixtriim Oy, p. 050 342 4056, heikki.lahtinen(at)mail.com

Harri Mustonen, Myyntipäällikkö, Kouvola Innovation – Kinno, p. 040 672 2841, harri.mustonen(at)kinno.fi

Tapani Tilus, Agilon-liiketoimintajohtaja, Konecranes Finland Oy, p. 040 716 7181, tapani.tilus(at)konecranes.com

Miika Kuusisto, LAB-ammattikorkeakoulu, Osaamispäällikkö, Liiketoiminta, p. 044 708 1365, miika.kuusisto(at)lab.fi

Janne Viinikkala, Founder, Senior Advisor, Leanware Oy, p. 050 558 0865, janne.viinikkala(at)leanware.fi

Eva Buddas, Markkinointipäällikkö, Logicor, p. 040 715 0602, eva.buddas(at)logicor.eu

Toni Jokinen, Koulutuspäällikkö, TTS Työtehoseura, p. 050 468 7894, toni.jokinen(at)tts.fi

Riitta Björkenheim, Kehitysjohtaja, Vaasan seudun Kehitys Oy – VASEK, p. 044 512 6612, riitta.bjorkenheim(at)vasek.fi

Jouni Grönlund, Project Manager, YIT Rakennus Oy, Toimitilat, Pääkaupunkiseutu, p. 0400 314 707, jouni.gronlund(at)yit.fi

Kiinnostunut jäsenyydestä?
Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake

Kyllä, olen kiinnostunut jäsenyydestä.

Kyllä, minulle voi lähettää lisätietoja

• LIMOWA ry
Kankurinkatu 4-6, HYVINKÄÄ
y-tunnus: 2201289-7
Katso yhteystiedot

LIMOWA ry säännöt

Seuraa meitä:

Pin It on Pinterest