Yhteystiedot

Heikki Lahtinen,  va. toiminnanjohtaja
p. 050 342 4056
heikki.lahtinen(at)limowa.fi

Janne Lausvaara, kuljetusalan guru
p. 045 635 2653
janne.lausvaara(at)limowa.fi

Risto Sivonen, vanhempi neuvonantaja ICT ja digitalisaatio
p. 050 388 8099
risto.sivonen(at)limowa.fi

LIMOWA ry:n hallitus

Puheenjohtaja:

Markku Viljanen, kehitysjohtaja, Transval Teollisuuspalvelut, p. 050 562 8032
markku.viljanen(at)transval.fi

Varapuheenjohtaja: 

Jukka Viinikainen, Toimitusjohtaja, Logisnext Finland Oy, p. 0400 452 447, jukka.viinikainen(at)logisnext.eu

Hallituksen jäsenet:

Jyrki Kemppainen, Asiakkuuspäällikkö, BusinessOulu, kauppa ja palvelut, matkailu ja logistiikka, p. 044 499 3296, jyrki.kemppainen(at)businessoulu.com

Heikki Lahtinen, Toimitusjohtaja, Ixtriim Oy, p. 050 342 4056, heikki.lahtinen(at)mail.com

Harri Mustonen, Myyntipäällikkö, Kouvola Innovation – Kinno, p. 040 672 2841, harri.mustonen(at)kinno.fi

Miika Kuusisto, LAB-ammattikorkeakoulu, Osaamispäällikkö, Liiketoiminta, p. 044 708 1365, miika.kuusisto(at)lab.fi

Antti Kaunisto, Concept Owner Huippuvarasto, Leanware Oy, p. 040 530 6697, antti.kaunisto(at)leanware.fi

Daniela Tanhua, Opetuspäällikkö, Satakunnan ammattikorkeakoulu SAMK, p. 044 710 3540, daniela.tanhua(at)samk.fi

Toni Jokinen, Koulutuspäällikkö, TTS Työtehoseura, p. 050 468 7894, toni.jokinen(at)tts.fi

Anna Måtts-Fransen, Projektipäällikkö & logistiikka-asiantuntija, Vaasan seudun Kehitys Oy – VASEK, p. 044 512 6320, anna.matts-fransen(at)vasek.fi

Teemu Oittinen, Manager, Product Development Konecranes Agilon, Konecranes p.050 332 9340 teemu.oittinen(at)konecranes.fi

Jarkko Rantala, Johtava asiantuntija logistiikka, AFRY p. 040 487 0716 jarkko.rantala(at)afry.com

Kiinnostunut jäsenyydestä?
Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake

Kyllä, olen kiinnostunut jäsenyydestä.

Kyllä, minulle voi lähettää lisätietoja

LIMOWA ry
Kankurinkatu 4-6, HYVINKÄÄ
y-tunnus: 2201289-7

Yhteystiedot

LIMOWA ry säännöt

Seuraa meitä:

Pin It on Pinterest