Yhteystiedot

Heikki Lahtinen,  va. toiminnanjohtaja
p. 050 342 4056
heikki.lahtinen(at)limowa.fi

LIMOWA ry:n hallitus

Puheenjohtaja:

Vesa Rinne, kehitysjohtaja, Transval Teollisuuspalvelut, p. 040 743 7528
vesa.rinne(at)transval.fi

Varapuheenjohtaja: 

Jukka Viinikainen, Toimitusjohtaja, Logisnext Finland Oy, p. 0400 452 447, jukka.viinikainen(at)logisnext.eu

Hallituksen jäsenet:

Jyrki Kemppainen, Asiakkuuspäällikkö, BusinessOulu, kauppa ja palvelut, matkailu ja logistiikka, p. 044 499 3296, jyrki.kemppainen(at)businessoulu.com

Heikki Lahtinen, Toimitusjohtaja, Ixtriim Oy, p. 050 342 4056, heikki.lahtinen(at)mail.com

Harri Mustonen, Myyntipäällikkö, Kouvola Innovation – Kinno, p. 040 672 2841, harri.mustonen(at)kinno.fi

Miika Kuusisto, LAB-ammattikorkeakoulu, Osaamispäällikkö, Liiketoiminta, p. 044 708 1365, miika.kuusisto(at)lab.fi

Janne Viinikkala, Founder, Senior Advisor, Leanware Oy, p. 050 558 0865, janne.viinikkala(at)leanware.fi

Riitta Tempakka, Johtaja, Satakunnan ammattikorkeakoulu SAMK, p. 040 710 3639, riitta.tempakka(at)samk.fi

Sami Niskala, Koulutuspäällikkö, TTS Työtehoseura, p. 050 387 9521, sami.niskala(at)tts.fi

Anna Måtts-Fransen, Projektipäällikkö & logistiikka-asiantuntija, Vaasan seudun Kehitys Oy – VASEK, p. 044 512 6320, anna.matts-fransen(at)vasek.fi

Jouni Grönlund, Project Manager, YIT Rakennus Oy, Toimitilat, Pääkaupunkiseutu, p. 0400 314 707, jouni.gronlund(at)yit.fi

Pekka Puntila, Category Manager, Konecranes p.050 357 0297 pekka.puntila(at)konecranes.fi

Hannu Tapio, Senior Advisor, Fimatic p. 050 468 4610 hannu.tapio(at)fimatic.fi

Kiinnostunut jäsenyydestä?
Ota yhteyttä

Yhteydenottolomake

Kyllä, olen kiinnostunut jäsenyydestä.

Kyllä, minulle voi lähettää lisätietoja

• LIMOWA ry
Kankurinkatu 4-6, HYVINKÄÄ
y-tunnus: 2201289-7
Katso yhteystiedot

LIMOWA ry säännöt

Seuraa meitä:

Pin It on Pinterest